فروش چرم و انواع محصولات چرمی

قوانین و شرایط سایت

کلیه فعالیت ها، اصول و رویه های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و در نتیجه کاربر موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های “راشا چرم” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می گردد.
ورود کاربران به سایت ” راشا چرم” و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام فروشگاه ” راشا چرم” درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این شرکت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات ” راشا چرم” استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به “راشا چرم” ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که “راشا چرم” به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، یا سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست های رعایت حریم شخصی

“راشا چرم” به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. “راشا چرم” متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز و هرچه مطمئن تر استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت “راشا چرم”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “راشا چرم”، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط “راشا چرم”جزئی از اموال “راشا چرم” محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “راشا چرم” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “راشا چرم” محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط “راشا چرم” و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار “راشا چرم” است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت “راشا چرم”و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “راشا چرم” محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات “راشا چرم”، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. “راشا چرم”محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
“راشا چرم” به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏ دهی می‌‏دهد.
“راشا چرم”همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در “راشا چرم” به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای “راشا چرم” محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

چگونگی ارسال سفارشات

مشتری گرامی ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
🔷 ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز، پست سفارشی، تیپاکس و باربری امکان پذیر خواهد بود.
🔷 هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی چرم شروین هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
🔷 سفارشات تهران بعضا از طریق پیک ارسال خواهد شد. (متناسب با محصول سفارش داده شده)
🔷 در روزهای جمعه یا تعطیل رسمی کشور، سفارش به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.
🔷 زمان تحویل کالا به مشتریان محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهر مقصد، نحوه ارسال بار و نیز اولویت بندی ارسال سفارشات می باشد.
🔷 هر یک از سفارشات شهرستان تحویل شده به ” شرکت پست جمهوری اسلامی ایران “، دارای کد مرجع 20 رقمی بوده که با استفاده از آن در بخش “رهگیری” سایت “شرکت پست” به نشانی www.post.ir، می‌توان از آخرین موقعیت سفارش اطلاع حاصل کرد.
🔷 در خصوص سفارشات تحویلی به شرکت “تیپاکس”، این کد دارای 6 رقم بوده که در صورت تماس تلفنی به دفتر “تیپاکس” شهرستان مقصد، می‌توان از موقعیت محموله اطلاع حاصل کرد.
🔷 در خصوص ارسال کالا توسط شرکت‌های باربری نیز مراتب توسط کارشناسان فروش چرم شروین به صورت تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رسید.
🔷 مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

Call Now Buttonتماس بگیرید